Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/wwwmymyapimcom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2851

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/wwwmymyapimcom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2855

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/wwwmymyapimcom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Hizmetlerimiz – MYM Yapım

Ne Yaparız ?

Grafik Tasarım

MYM Yapım, deneyimli grafik tasarımcıları ve metin yazarlarından oluşan genç ve dinamik kadrosu ile reklam beklentilerinizi en kreatif tekniklerle çözümlemektedir.

Kurumsal Kimlik - Broşür - Logo - Afiş - El ilanı - Katalog - Gazete - Dergi Reklamı

Prodüksiyon

Firmalar ve kurumlar için hazırlanan tanıtım ve reklam filmleri firmanızın prestijni bir adım daha ileriye götürerek alanınızda farklılık yaratmanıza olanak sağlayacaktır.

3D-2D Animasyon: 3D Animasyon, 2D Animasyonlar, jenerik, eğitici ve bilgilendirici filmler, projeler, reklam filmi, bant reklamları izleyiciye konuyu veya ürünü tanıtmanızda yardımcı olacaktır.

Web Tasarım

Günümüzde web sitesi ve kurumların web sitesi edinmesi ticari bir zorunluluk haline gelmiştir. Firmanızın ürünlerinizi 7 gün 24 saat müşteri ilişkisini kesmemek istiyorsanız iyi ber web sitesine ihtiyacınız var demektir. Kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde yansıtacak bir web sitesini en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Açık Hava Reklamcılığı

Firmamız, kendi hedef kitlenize ulaşmada önemli bir mecra olan açık hava reklamcılığında deneyimli bir kuruluştur. Markanızın yıllar boyu hafızalarda yer edinmesi istiyorsanız bu mecrayı kullanmak size önemli bir avantaj sağlayacaktır.
TOP