TABELA SİSTEMLERİ

Işıklı ve ışıksız tabelalar, totemler, kutu harf tabelalar ve dahası...

Tabela Tasarımı Neden Önemlidir?

Tabelalar, yayaların ya da sürücülerin dikkatini çekmek için tasarlanmış olan açık hava reklamlar araçlarıdır. Firmaların önlerine, duvarlarına veya kilit noktalara yerleştirilen tabelaların yaratıcı ve çarpıcı görünümleri ile insanların dikkatini çekmesi hedeflenir. Tabela reklamları büyük veya küçük ölçekli fark etmeden firma sahiplerine çok farklı reklam imkânı sunarlar. Reklam Tabela HizmetleriAçıkhava reklamları hem görünürlüğü arttırmak hem de markayı kalıcı kılmak için çok etkilidir. Kartvizitler gibi tabelalar da sizi ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilere tanıtır. Tabelalar için 7 gün 24 saat çalışan satış elemanları da diyebiliriz.

Tabela Çeşitleri ve Modelleri Nelerdir?

Totem Tabela
Kutu Harf Tabela
Işıklı Tabela
Krom Kutu Harf Tabela
Vinil Germe Tabela
Çatı Tabelası
Harf Tabela
Totem Tabela

Reklam Tabelası ile Çevrenizde Farkedilir Olun!

Günlük yaşantımızda 1000’den fazla reklama maruz kalıyoruz. Uzmanlar bu reklam bombardımanı içerisinde ortalama 6 ile 7 tanesinin hatırlandığını söylüyorlar. Hele ki dijital reklamcılığın hızla gelişmesi ile maruz kaldığımız reklam sayısı da muhtemelen daha yüksek sayılara ulaşmıştır.

İnsanlara direkt ve etkileyici mesaj veren reklam çeşitleri, daha akılda kalıcı ve geri dönüşü daha hızlı reklam araçları olmaktadır. Bu açıdan da etkileme ve dikkat çekme yönünden tabela reklamları sektöründeki en etkin reklam araçları konumundadır.

Tabela Çalışmalarımızdan Örnekler

TOP