Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/wwwmymyapimcom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2851

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/wwwmymyapimcom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2855

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/wwwmymyapimcom/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Web Tasarım – MYM Yapım

Web Tasarım

Günümüzde web sitesi ve kurumların web sitesi edinmesi ticari bir zorunluluk haline gelmiştir. Firmanızın ürünlerinizi 7 gün 24 saat müşteri ilişkisini kesmemek istiyorsanız iyi ber web sitesine ihtiyacınız var demektir. Kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde yansıtacak bir web sitesini en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz dijital hizmetler ;

  • Web siteleri
  • Mikro Siteler
  • E-ticaret Siteleri
  • Sosyal Medya Danışmanlığı
  • Google Reklamları

 

Responsive Tasarım

Günümüzün vazgeçilmezleri arasında olan Responsive Tasarımlar sayesinde Masaüstü, tablet ve akıllı telefonlara uyumlu internet siteleriniz ile müşteri/kullanıcılarınıza bilişim sektöründeki temsilcileriniz olan internet sitelerinizi kullanım kolaylığı ile rahatça sergileyebilirsiniz.

Kod YapısıHTML5, CSS3, jQuery, JS, PHP, MySQL, Ajax gibi kullanışlı, profesyonel, işlevsel alt yapıları tercih ediyoruz. Güncel teknolojileri ve gelişmeleri takip ederek internet sitelerinize entegre ediyor ve tüm tarayıcılara uyumlu hale getiriyoruz.

Özgün Tasarım


Web tasarımda genellikle WordPress alt yapısını tercih ediyoruz. En büyük sebebi hem maliyet hemde süre bakımından müşterilerin tercih sebebi olması. Fakat isteklerinize tamamı ile size özel HTML5, CSS3, jQuery ile arayüzlerini kodlayabilir, PSD çalışmalarını HTML5, CSS’e dökebiliriz.

SEO

İnternet sitelerinizi Lokasyon bazlı SEO çalışmaları sayesinde sektörünüzde rakiplerinizden bir adım öne çıkarabilir ve aylık güncellemeler ile yerinizi koruyabilirsiniz. İster Profesyonel SEO paketi isterseniz Standart SEO Paketi sayesinde SEO çalışmalarınızı gerçekleştirebilir, artık müşterilerinize görünebilir ve tercih sebepleri arasında olabilirsiniz.

TOP